Economist

PI Pharma M&D SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Absolvent al unei facultati cu profil economic
  • Experienta minim 2 ani pe un post similar
  • Cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu
  • Foarte bune cunostinte operare PC (Microsoft Office, Internet)
  • Cunostinte de Excel la nivel mediu (Vlookup, Pivot, Sumif) - obligatoriu
  • Experienta de lucru in programe de tip ERP. Cunoasterea programului Winmentor Enterprise reprezinta un avantaj
  • Persoana responsabila si atenta la detalii cu dorinta de perfectionare pe plan profesional

Descrierea jobului

  • Verificarea corectitudinii documentelor financiar – contabile
  • Inregistrarea in contabilitate a documentelor primare: deconturi cheltuieli, facturi de servicii diverse, extrase bancare
  • Reconcilieri lunare solduri parteneri
  • Arhivarea documentelor financiar - contabile in acord cu legislatia in vigoare
  • Urmarirea situatiei furnizorilor si comunicarea cu acestia
  • Analiza contabila a documentelor primare colectate
  • Participa la inventarierea patrimoniului la sfarsitul anului
  • Indeplinirea altor activitati in legatura cu sarcinile de serviciu precizate de conducere
  • Intocmire si verificare rapoarte diverse in Excel la cererea managementului

VERSUS Pharma este brand-ul sub care companiile PI PHARMA M&D SRL (România) si RI PHARMA BV (Olanda) isi desfasoara activitatea de distributie si de consultanta farmaceutica la nivel european.

Suntem profund atașați valorilor Uniunii Europene! Ne bucurăm de beneficiile Uniunii Europene, cum ar fi libera circulație a bunurilor, baza business-ului nostru. Dar facem aceleași valori europene, parte din cultura noastră organizațională: libertate, deschidere, integritate.

WEB: https://versuspharma.com/

Publicat 7 oct. 2021 Reactualizat 4 nov. 2021 Expiră 6 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos