Publicat 20 Ian 2020 | Reactualizat 19 Feb 2020 | Expiră 20 Feb 2020

ECONOMIST

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Studii superioare economice;
- Persoană tânără, dinamică, responsabilă, sociabilă, ambițioasă;
- Corectitudine, capacitate de analiză și sinteză, gândire logică;
- Permis de conducere categ B-obligatoriu

Descrierea jobului

Responsabilități:
-răspunde de relația comercială cu supermarket-urile: oferte de preț, comenzi, programări mașini la descarcare, avize de însoțire a mărfii, recepții, întocmirea facturilor de vânzare;
- evidența transportului propriu de marfă:Cmr, foaie de parcus, comenzi de transport, facturi de transport;
evidența transportului de marfă de la terți: comenzi de transport, documente de recepție marfă, Cmr, facturi de transport.

Beneficii:
- oportunitatea de a face parte dintr-un colectiv prietenos și experimentat;
- instruire și posibilitatea de a te dezvolta profesional;
- Salariu net 2700 ron, plus al 13-lea salariu în luna decembrie
- Masa de prânz asigurată
- Transport asigurat.

Societatea este o organizație de producători agricoli, înființată in anul 2010.Obiectul principal de activitate îl constituie producerea și distribuția de legume către supermarket-uri.
Societatea este într-o continuă dezvoltate și dorim să ne mărim echipa de lucru.

Expirat
ECONOMIST  -  Prodleg Farm S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles