Publicat 16 Iul 2019 | Reactualizat 15 Aug 2019 | Expiră 16 Aug 2019

Economist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare economice de lunga durata ;
- cunoasterea reglementarilor in domeniu ;
- persoana tanara, dinamica, ambitioasa, responsabila, sociabila,
- corectitudine ,capacitate de analiza si sinteza , gandire logica ;
- cunostinte soft de contabilitate BALPRO ;
- permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- intocmire, inregistrare si verificare documente contabile
- resurse umane : angajari, adeverinte salariat, pontaje, evidenta carnete de santate si carnete SSM, centralizatoar zilieri : foaie de prezenta , raportare ITM
- dosar inventariere anual, intocmire bilanturi

Beneficii:
- oportunitatea de a face parte dintr-un colectiv prietenos si experimentat
- salariu motivant
- masa de pranz asigurata
- masina de serviciu
- instruire si posibilitatea de a te dezvolta profesional

Societatea este o organizatie de producatori agricoli ,infiintata in anul 2010.Obiectul principal de activitate este producerea si distributia de legume.Societatea este intr-o continua dezvoltare si dorim sa ne marim echipa de lucru.

Expirat
Economist  -  PRODLEG FARM SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles