Gratis

ECONOMIST RESURSE UMANE SI SALARIZARE

EUROBUSINESS TIPAR

Candidatul Ideal

Studii superioare in domeniul economic;
Curs de Inspector Resurse Umane / Salarizare;
Cunostinte foarte bune de legislatia muncii;
Abilitati de utilizare a programului SAGA si REVISAL;
Bune cunostinte de utilizare a calculatorului ( Excel, Word, Power Point);
Minim 3 ani exeperienta in domeniu HR (administrare de personal si salarizare).

Descrierea jobului

Principalele responsabilitati:
Intocmirea documentelor de personal ( contracte de munca, fise de post, acte aditionale, decizii de incetare / suspendare, cercetari disciplinare, etc);
Inregistrarea certificatelor medicale in programul de salarizare;
Pregătirea documentației în vederea recuperării indemnizațiilor din concedii medicale;
Gestionarea pontajelor, opereaza inregistrari specifice, verificarea acestora;
Inregistreaza in programul de salarizare elementele specifice de calcul salarial ( deduceri, retineri, etc.);
calcul drepturi salariale, intocmire state de plata , declaratiei 112, etc.;
Pregateste adeverinte si alte documente solicitate de angajati.
Beneficii:
Pachet salarial motivant
Bonuri de masa in valoare de 40 lei/ zi lucratoare
Contract de munca pe perioada nedeterminata

Compania noastră se mândrește cu faptul că de 20 de ani este o afacere de familie si unul dintre producătorii de top de ambalaje din Sud-Estul Europei. Fabrica noastră deține tehnologii de ultimă generație care oferă calitate superioară produselor.

Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 18 Apr. 2024 Expiră 20 Apr. 2024