Gratis

Economist/Inspector Resurse Umane

LIVAS CLOTHING S.R.L.

Candidatul Ideal

Cunoștințe legislația muncii;
Atestat inspector resurse umane.
Cunoștințe excelente Excel.
Cunoștințe Saga C++.
Abilități de comunicare și relaționare.
Experiența intr-o poziție similară constituie avantaj.
Excelente abilități de comunicare și organizare.
Atenție la detalii.
Atitudine proactivă, lucru în echipa.

Descrierea jobului

Întocmirea contractelor de muncă, adeverințe, acte adiționale, decizii incetare.
Înregistrarea informațiilor in Revisal.
Întocmirea statului de plata.
Înregistrarea și ținerea ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃evidenței la zi a registrului de casă.
Accesarea platformelor - UpOnline, Esop, SEMM, OLX, Facebook, etc.
Întocmirea diferitelor situații.

SC LIVAS CLOTHING SRL are o vechime de peste 30 ani in domeniul confectiilor textile pentru femei,cu peste 200 de angajati si cu o capacitate de productie de peste 80000 de bucati pe luna(confectii dama:rochii,bluze,pantaloni,fuste,etc) si cu cele mai stricte standarde de calitate realizate,compania este considerata ca fiind una dintre cele mai importante companii din Romania in productia de articole de imbracaminte pentru femei. Societatea are puncte de lucru la Tirgoviste si Draganesti(Olt), iar intreaga productie este livrata la export.

Publicat 8 Mai 2024 Reactualizat 8 Mai 2024 Expiră 7 Iun. 2024