Gratis

Economist in Contabilitate

S.C. Nutrientul S.A.

Candidatul Ideal

Cerinte :
- absolvent al invatamantului superior economic de specialitate

Aptitudini:
- capacitate de analiza si sinteza, gandire logica;
- personalitate puternica, bine organizata;
- abilitati de comunicare, planificare si coordonare;
- corectitudine, seriozitate, atitudine principiala in relatiile cu oamenii.

Descrierea jobului

Responsabilitati :
Contabilitatea unei firme de la A la Z
- efectuarea corecta si la timp a inregistrarilor contabile;
- inchiderea conturilor contabile si a bilanturilor semestriale si anuale;
- depunerea tuturor raportarilor catre Autoritati ( declaratii fiscale, bilanturi contabile, declaratii intrastat, si orice alte declaratii obligatorii )
- mentine evidenta debitorilor si creditorilor;
- mentine evidenta platilor si incasarilor;
- elaboreaza analiza contului de profit si pierdere;
- intocmeste si elaboreaza raportari financiare catre Directorul economic al Societatii;

Beneficii:
transport decontat sau asigurat
bonuri de masa
salar atragator

Descrierea companiei

www.nutrientul.ro
Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 27 Mart. 2024 Expiră 26 Apr. 2024