Gratis

ECONOMIST / CONTABIL

PROGER GLOBAL NETWORK

Candidatul Ideal

  • Studii superioare absolvite în cadrul unei facultati de profil Financiar-contabil sau Economic;
  • Minim 5 ani experienta pe o pozitie similara;
  • MS Office (Excel - nivel avansat);
  • Capacitate de analiza si verificare, atentie la detalii, acuratete a inregistrarilor contabile;
  • Capacitatea de a rezolva problemele complexe și de a oferi soluții eficiente.

Descrierea jobului

  • Inregistrarea documentelor financiar-contabile in programul de contabilitate in conformitate cu principiile contabile pana la nivel de balanta;
  • Evidenta contabila ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈a stocurilor;
  • Evidenta clientilor si a furnizorilor;
  • Verificarea permanenta a soldurilor;
  • Intocmirea periodica a rapoartelor financiare solicitate de management;

PROGER GLOBAL NETWORK este o companie cu capital 100% romanesc si este in dezvoltare dinamica, cu o echipa de management solida si profesionista.
Compania noastra este specializata in executia lucrarilor de terasamente pentru autostrazi si cai ferate, constructii civile si industriale, amenajari interioare, design si arhitectura.

Publicat 20 Mai 2024 Reactualizat 15 Iun. 2024 Expiră 19 Iun. 2024