Gratis

Economist/Contabil

SC Arm Contexpert Financial Consulting SRL

Candidatul Ideal

- absolvent studii superioare de specialitate
- experienta minim 10 ani in contabilitate
- bune cunostinte de contabilitate (inclusiv bilant)
- abilitatea de a intelege, interpreta si prezenta clientilor balanta
- experienta in utilizarea programului SAGA
- abilitati foarte bune de organizare si planificare
- orientare spre obiective si respectarea deadline-urilor primite
- fire proactiva

Descrierea jobului

- contabilitate de la inregistrare acte contabile la intocmire declaratii si bilant (contabilitate completa)
- salariu motivant, bonus-uri de performanta, ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂colectiv si management placut si mediu atractiv de lucru.

Cabinet de contabilitate ce gestioneaza un portofoliu de clienti din domenii variate. Sediul nostru se afla in zona Constantin Barancoveanu, la aprox 10 minute de statia de metrou Constantin Brancoveanu.
Publicat 20 Mai 2024 Reactualizat 14 Iun. 2024 Expiră 19 Iun. 2024