Gratis

Economist / Contabil

Optim Tax Accounting S.R.L.

Candidatul Ideal

Economist / Contabil in Cluj-Napoca

Te asteptam in echipa noastra daca iti place contabilitatea si:
  • Ai studii superioare in contabilitate/finante
  • Ai rabdare si atentie la detalii
  • Ai o atitudine responsabila si esti o persoana sociabila, amabila, team-player
  • Vrei sa te perfectionezi in domeniul financiar-contabil

Descrierea jobului

  • Inregistrаrеa tuturоr dоcumеntеlor finаnciаr-cоntаbilе in prоgrаmul Sagа, cоnfоrm legislаtiei in vigoаrе.
  • Rеalizаrеa оpеratiunilor dе inchidеrе dе luna, inclusiv cаlculul ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂impozitelor si taxelor
  • Intocmirеa dеclarаtiilor fiscаle
  • Intocmireа si verificarea balantei si a bilantului.
De ce sa ne alegi?
  • Program fix de 8 ore pe zi intre 08:00-16:00, de luni pana vineri, cu pauza de masa inclusa in programul de lucru
  • Chiar daca suntem firma de contabilitate nu se fac ore suplimentare
  • Vei lucra sub directa indrumare a unui consultant fiscal care te va ajuta sa stapanesti fiscalitatea
  • Bonus anual

Firma de contabilitate Cluj, Optim Tax Accounting ofera servicii de contabilitate, consultanta fiscala, administrare de personal si consultanta infiintare firme in judetul Cluj. Optim Tax Accounting este o societate cu capital integral privat, membra CECCAR, avand ca obiect principal de activitate: Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal.

Publicat 10 Mai 2024 Reactualizat 31 Mai 2024 Expiră 9 Iun. 2024