Gratis

Economist / Contabil

Vivacity

Candidatul Ideal

Echipa VIVACITY angajeaza!
Colegul nostru va avea:
  • Studii superioare economice finalizate – de preferat contabilitate sau finante;
  • Cunostinte solide de contabilitate si legislatie fiscala;
  • Atentie la detalii și abilitati de prioritizare a sarcinilor multiple;
  • Abilitati bune de comunicare;
  • Organizat, punctual si cu o gandire analitica;
  • Cunostinte de lucru in programul SAGA - constituie un avantaj ;
  • Cunostinte de operare Microsoft Office;
  • Cunoasterea limbii engleze/spaniola la nivel conversational ;

Descrierea jobului

In cadrul echipei te vei ocupa de:
  • Verificarea si inregistrarea periodica si sistematica a documentelor contabile;
  • Intocmirea si actualizarea registrelor contabile;
  • Verificarea si inregistrarea corecta a tranzactiilor financiare;
  • Intocmire facturi pentru clienti si urmarirea incasarii acestora;
  • Reconcilieri ale conturilor contabile;
  • Intocmirea declaratiilor fiscale;
  • Suport permanent pentru celelalte departamente;
  • Intocmire diverselor rapoarte si situatii interne ;
Ce oferim:
  • Contract de munca nedeterminat
  • Echipa de profesionisti si dispusi sa imparta din experienta lor
  • Un proiect care poate valorifica fiecare membru al echipei
  • Respectul pentru oameni proactivi, care doresc o cariera in domeniul nostru de activitate

GRUPO HERCE este o companie internationala cu activitate in sectorul constructiilor incepand din anul 1980.

La infiintare, GRUPO HERCE s-a specializat ca firma de constructii. In prezent, prin perseverenta si inovatie s-a consacrat ca dezvoltator important pe piata nationala (Spania) si internationala (Statele Unite ale Americii, Romania, Chile, Peru, Ecuador) livrand proiecte end-to-end de tip rezidential, industrial si de indrastructura.

Prin calitatea comercializarii si a serviciilor, cei peste 40 de ani de experienta, au permis grupului sa devina un lider al sectorului, multumita solutiilor de constructie si a managementului riguros.

Principalul nostru obiectiv este satisfacerea nevoilor clientilor nostri. Viziunea organizatiei se focuseaza pe ambitia de a deveni lideri in industria real estate, prioritizand dezvoltarea si bunastarea clientilor interni si externi.

Prezenta noastra in piata romaneasca a inceput in urma cu 10 ani dezvoltand proiecte rezidentiale, industriale si de infrastructura. In sectorul rezidential, GRUPO HERCE a construit brandul VIVACITY.

Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 25 Apr. 2024