Gratis

Economist /Contabil

Exclusiv Consult

Candidatul Ideal

Cautam un Economist /Contabil pentru a se alatura echipei noastre.

Cerinte:
Studii superioare cu specializare in domeniul financiar-contabil, experienta de minim 2 ani in domeniu;
Cunostinte de legislatie financiar-contabila (nu este necesara calitatea de Expert Contabil);
Cunostinte in realizarea evidentelor contabile, operare soft contabilitate (constituie un avantaj experienta in Saga);
Persoana atenta la detalii cu abilitati bune de organizare si planificare;
Experienta intr-o firma de contabilitate constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Intocmirea evidentei contabile complete pentru mai multe societati;
Intocmirea si verificarea balantei contabile, a declaratiilor lunare si a bilantului contabil;
Asistenta clientilor cu privire la aspecte economice si fiscale.

Beneficii:
Pachet financiar constituit din salariu fix si tichete de masa, bonusuri de performanta/proiecte;
Asigurare medicala privata, decontare transport;
Oportunitati de invatare si dezvoltare profesionala (participarea la cursuri/ workshop-uri de specialitate s.a.);
Alte beneficii in functie de experienta in companie, atmosfera placuta in cadrul unui colectiv cu experienta.

Exclusiv Consult este companie specializata in evidenta contabila, consultanta financiar-contabila, audit financiar cu experienta de peste 20 de ani in domeniu. Oferim servicii de contabilitate, consultanta, raportare, taxare, salarizare, administrare de personal unui portofoliu diversificat de clienti.
Te asteptam sa te alaturi echipei noastre de specialisti!
Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 25 Apr. 2024