Gratis

Economist / Contabil

Nobila Casa

Candidatul Ideal

Economist / Contabil in Vlaha, Judetul Cluj.
  • Activitatea se desfasoara in Vlaha, la sediul central Nobila Casa.
  • Asiguram transport la locul de munca.
Candidatul ideal
  • Studii de specialitate si experienta in domeniu de minim 3 ani
  • Cunostinte operare PC-pachetul MS Office nivel mediu (buna cunostere MS EXCEL)
  • Abilitati analitice, atentie la detalii, punctualitate
  • Seriozitate , implicare si o atitudine pozitiva orientate catre rezultate
  • Capacitate de a lucra atat in echipa, cat si individual
  • Cunoasterea programului Microsoft Dynamics NAV (Navision) sau alt program ERP reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Principalele sarcini ale pozitiei sunt:
  • Tine evidenta cheltuielilor in avans si a veniturilor in avans, urmareste inregistrarea corecta a acestora;
  • Inregistreaza extrasele de cont bancare
  • Urmareste aplicarea corecta si la timp a platilor si incasarilor.
  • Intocmeste diferite rapoarte si analize ale datelor din evidenta contabila
  • Verifica soldul conturilor si face corectii astfel incat acestea sa reflecte realitatea
  • Verifica si tine evidenta operatiunilor privind avansurile spre decontare acordate personalului, inregistreaza deconturile de cheltuieli.
Beneficii:
  • Mediu de lucru modern intr-o ambianta verde cat vezi cu ochii
  • Tichete de masa
  • Reducere de cumparaturi 25% pentru cumparaturi la Nobila Casa
  • Teambuilding-uri regulate
  • Preturi preferentiale de angajat la restaurantul intern al companiei (Green Table)
  • Posibilitati de dezvoltare intr-un grup de companii cu peste 500 de angajati
  • Siguranta unei companii de familie cu traditie

Descrierea companiei

Despre Nobila Casa

Nobila Casa este un lant de magazine de decoratiuni interioare care isi are activitatea in din domeniul HOME & DECO si care face parte din divizia Mendola Pro a Mendola Group, companie infiintata in anul 1991. Brandul Nobila Casa a luat nastere in anul 1999 la Cluj-Napoca, fiind o afacere de familie. Nobila Casa este astazi punctul de intalnire pentru cei pasionati de design interior si decoratiuni pentru casa, oferind o gama larga de colectii si articole care pot fi folosite in intreaga casa. Ne concentram sa accentuam caldura caminului si a stilului personal prin toata gama de articole de care ai nevoie pentru amenajarea caminului cat si posibilitatea de a achizitiona cadoul perfect, pe placul persoanei dragi. Cocktail-ul Nobila Casa: o lingurita de pasiune + cateva portii de trend + presarate cu multa grija + imbibate din belsug in stil! In 2023, lantul magazinelor numara 18 locatii in 14 orase: Alba-Iulia, Arad, Baia Mare, Bistrita, Brasov, Cluj-Napoca, Deva, Miercurea Ciuc, Satu Mare, Sfantu Gheorghe, Sibiu, Targu Mures, Timisoara si Zalau, si 2 magazine online www.nobilcasa.ro si www.nobilacasa.hu. Viziteaza-ne si pe retelele de socializare: Linkedin, Facebook, Instagram, TikTok, YouTube

Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024