Gratis

Economist/Contabil

All Shapes S.R.L.

Candidatul Ideal

Căutăm un Economist/Contabil priceput si pasionat de cifre, care să se alăture echipei noastre!

Dacă ești o persoană organizată, comunicativa, atenta la detalii și ai abilitati de analiza si de rezolvare a situatiilor, atunci ai putea fi candidatul potrivit!

Profil:

- Cunostinte solide de contabilitate si fiscalitate;
- Experienta in firma de contabilitate constituie avantaj;
- Experienta in contabilitate cu clienti din sfera vanzari/prestari servicii constituie un avantaj;
- Constituie avantaj cunoasterea soft-ului de contabilitate SAGA SOFTWARE.

Descrierea jobului

Vei fi responsabil de:

- contabilitate de la inregistrare la bilant;
- gestionarea contabilității generale și a rapoartelor financiare lunare, trimestriale și anuale;
- gestionarea SPV;
- intocmirea balantelor de verificare, situatiilor financiare inclusiv bilant;
- intocmirea declarațiilor fiscale;
- vei fi implicat în verificarea tranzacțiilor contabile, asigurarea conformității cu reglementările fiscale și contabile aplicabile

Beneficii:

- Pachet salarial oferit in functie de experienta;
- Tichete de masa;
- Mediu de lucru placut in care te poti dezvolta;
- Decontare abonament transport in comun.

Oferim un mediu de lucru placut, în care vei avea ocazia să-ți demonstrezi abilitățile și să-ți dezvolți cariera.

All Shapes este o societate specializată în amenajarea spațiilor cu sisteme profesionale pentru pardoseli de interior – covor PVC, LVT, Studio Moods, mochetă, linoleum natural, pardoseli sportive (de interior și exterior), pardoseală tehnologică, tapet (PVC, de lemn sau personalizat), uși metalice, HPL, fațade ceramice, pe care le comercializăm alături de accesoriile lor precum și de toate produsele complementare acestora.

Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 1 Apr. 2024 Expiră 20 Apr. 2024