Gratis

Economist / Contabil

S.C. RAVAREX SERVCONT S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Daca ai studii economice superioare, experienta de minim 2 ani in domeniul financiar-contabil si esti o fire dinamica, bine organizata si cu dorinta de a invata, te asteptam in echipa noastra!

Descrierea jobului

Gestionarea unui portofoliu de firme si mentinerea legaturii cu clientii;
Inregistrarea documentelor financiar-contabile in programul de contabilitate in conformitate cu principiile contabile;
Intocmire declaratii fiscale;
Intocmire bilant contabil.

Beneficii:
Mediu de lucru profesionist;
Contract perioada nedeterminata;
Formare profesionala continua;
Tichete de masa.

Societatea noastra are ca obiect principal de activitate prestarea de servicii din domeniul financiar-contabil. Suntem membri ai Corpului Expertilor Contabili si Contabililor Autorizati din Romania (CECCAR) de peste 20 de ani. Oferim servicii profesionale de contabilitate financiara, contabilitate de gestiune, consultanta fiscala si expertiza contabila pentru firme din toate domeniile de activitate. Suntem o echipa specializata in contabilitate, fiscalitate, salarizare, administrare personal si servicii juridice.
Publicat 6 Mart. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 5 Apr. 2024