Gratis

Economist Contabil

S.C. Agritehnica Service S.R.L.

Descrierea jobului

Oferim oportunitatea de a te alătura echipei noastre în calitate de Economist Contabil. Dacă ești o persoană organizată, cu pasiune pentru domeniul financiar-contabil, acesta este locul potrivit pentru tine.

- studii în domeniul financiar contabil
- experienţă de lucru în domeniul financiar-contabil minim 2 ani
- bune cunoştinţe teoretice şi practice de contabilitate
- inregistrarea si verificarea documentelor contabile in contabilitate conform legislatiei in vigoare
- inregistrarea extraselor bancare
- emiterea facturilor catre clienti
- urmarirea situatiei fisei furnizorilor si clientilor
- arhivarea documentelor specifice
- transmiterea documentelor specifice ale firmei pentru declaratia de intrastat
- abilităţi de comunicare şi lucru in echipa
- atentie la detalii si capacitatea de a respecta termenele limita

Pentru toate acestea iti oferim un pachet salarial motivant si o experienta intr-un mediu de lucru placut.

Alte beneficii: asigurare de sanatate, tichete de masa, prime de Craciun, Sarbatori Pascale

S.C. Agritehnica Service S.R.L. cu sediu in loc. Valea Seaca, judetul Bacau este reprezentanta autorizata pe partea de Est a Romaniei pentru FENDT, VALTRA, HORSCH.

Vanzare de echipamnete noi si second hand, service profesionist in garantie si post-garantie, piese de schimb de origine, suport tehnic. Consultanta de specialitate la achizitionarea de utilaje agricole. Servicii de TRADE-IN avantajoase.

Judetele in care operam sunt : Bacau, Neamt, Vaslui, Iasi, Botosani, Suceava, Galati, Braila, Iasi.

Publicat 6 Mart. 2024 Reactualizat 5 Apr. 2024 Expiră 5 Apr. 2024