Gratis

ECONOMIST / CONTABIL

DELISSIMA FABRICA SRL

Candidatul Ideal

Economist / Contabil in Cluj-Napoca
  • Minim 6 luni experienta in contabilitatea de productie sau gestiune.
  • Studii de specialitate sau experienta in domeniul financiar-contabil;
  • Cunostinte operare soft-uri contabilitate ( Saga );
  • Gandire analitica si atentie la detalii;
  • Seriozitate, responsabilitate, comunicativitate si spirit de observatie.

Descrierea jobului

  • Receptii materii prime si facturi servicii pe centre de cost;
  • Intocmire note de predare productie si bonuri de consum;
  • Inventariere produse finite, materii prime, marfuri si operare rezultate inventariere;
  • Inregistrare extrase bancare in lei, valuta;
  • Inregistrare deconturi de cheltuieli;
  • Centralizator productie lunara;
  • Facturi vanzare si incarcare in SPV.

Beneficii:
  • Salariu atractiv
  • Tichete de masa
  • Pachet servicii medicale
  • Decontare abonament transport
  • Prima de Craciun, de Paste si de zi de nastere
  • O echipa placuta, binevoitoare.

SC DELISSIMA FABRICA SRL este firma care sta in spatele brandului Delissima Bakery prezent in Cluj-Napoca si alte localitati din tara din anul 2010 cu propria fabrica de productie produse patiserie distribuite intr-o retea de 25 puncte de vanzare. Fundatia companiei si dezvoltarea durabila se datoreaza valorilor noastre : inovatie, calitate, responsabilitate, integritate si excelenta.
Site: www.delissima.ro
Facebook: https://www.facebook.com/delissimabakery/

Publicat 5 Mart. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 4 Apr. 2024