Gratis

ECONOMIST- Biroul Trezorerie

CASA NOASTRA SRL

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • Studii superioare in domeniul financiar-contabil;
  • Experienta: minim 2 ani in activitate de casierie si operare efectiva a documentelor de casierie si gestionarea numerarului;
  • Cunoasterea legislatiei in domeniul financiar-contabil si a codului fiscal;
  • Buna cunoastere a utilizarii Microsoft Office;
  • Seriozitate;
  • Atentie distributiva;
  • Capacitate de lucru in echipa;
  • Abilitati de comunicare, organizare si prioritizare a activitatilor;
  • Rezistenta la un ritm de lucru alert;
  • Managementul timpului;
  • Atitudine proactiva, dorinta de dezvoltare.

Descrierea jobului

  • gestionarea fizica si scriptica a numerarului;
  • intocmirea registrului de casa;
  • intocmirea deconturilor;
  • intocmirea delegatiilor;
  • intocmirea ordinelor de deplasare;
  • intocmirea diverselor situatii extra soft contabilitate;
  • inregistrarea in softul intern de contabilitate a tuturor operatiunilor ce decurg din activitatea de trezorerie;
  • intocmirea situatiilor necesare auditului;
  • alte operatiuni si activitati ce au legatura cu trezoreria.

​Locatia postului este la sediul social al companiei-Pielesti, jud.Dolj.

QFORT inseamna confort, calitate, caldura si fiabilitate. QFORT este o promisiune de valoare pe care o sustinem cu argumente sigure si concrete. QFORT este marca inregistrata a companiei Casa Noastra.

Casa Noastra este o companie 100% romaneasca, producator national de ferestre si usi termoizolante, infiintata in anul 1995. Prin reputatia echipei de specialisti si calitatea lucrarilor am devenit o companie de referinta in mediul economic din Romania.

Nascuta in Romania, dar activa la nivel international (Italia, Franta, Austria, Belgia, Germania si Elvetia), QFORT este una dintre cele mai reputate si solide afaceri in industria produselor de folosinta indelungata, misiunea QFORT fiind de a oferi clientilor finali un standard mai bun de viata si o valoare mai mare casei in care locuiesc. De-a lungul celor 24 de ani de experienta, am ajuns nu doar lideri de piata, ci si brandul cu cea mai mare favorabilitate in Romania, deoarece credem in comportament, nu in vorbe. Credem in parteneriate de lunga durata cu dealerii si partenerii nostri de productie si servicii, dar si intr-o atitudine tenace. Invatam din greseli, fapt care ne-a ajutat sa o luam de la capat cu mai multa ambitie si dedicare de fiecare data cand a fost nevoie.

Produsele QFORT, bazate pe promisiunea “Proiectat sa reziste”, sunt certificate in ceea ce priveste calitatea prin standardele ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 si OHSAS 18001:2008, dar si detinatoarele certificatului de conformitate eliberat de Institutul IFT Rosenheim din Germania.

Suntem o echipa dinamica formata din peste 1400 de profesionisti, o cifra de afaceri intr-o continua crestere si investitii in ultimii ani de zeci de milioane euro, prin care compania opereaza cea mai mare capacitate de productie de ferestre si usi din PVC din Sud-Estul Europei. Credem in oameni, in puterea lor de a invata si a progresa. Suntem o echipa care intelege ce inseamna grija pentru client si servim interesele acestuia.

Daca vrei sa ne cunosti mai bine poti vizita site-ul nostru www.qfort.ro si, daca te-am convins sa iti doresti sa te alaturi echipei QFORT, trimite-ne CV-ul tau pe adresa de email recrutare@casanoastra.ro

Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024