Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Dispeceri taxi

T.G. Oil Gas S.R.L.
2 poziții
Anunț verificat

Anunț verificat

Textul acestui anunț a fost verificat de echipa eJobs pentru a elimina posibile greșeli sau conținut discriminatoriu.

Candidatul Ideal

Cunostinte PC, de preferat cu domiciliul in Brasov, se lucreaza doar de la sediul societatii, in trei schimburi.

Descrierea jobului

Se lucreaza doar de la sediul societatii (Brasov) in trei schimburi, se preiau apelurile clientilor care solicita taxiuri, se lucreaza cu o aplicatie care selecteaza taxiul si confirma clientului indicativul taxiului care il va prelua si timpul.

Descrierea companiei

Compania noastra are ca si obiect de activitate transport taxi
Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 8 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024
Joburi similare
Administrare cookies 🍪

Folosim cookie-uri pentru a-ți oferi o experiență presonalizată.

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Vezi politica noastră de cookies.