Gratis

Dispecer Transport Timisoara

VELLEA HOME SRL

Candidatul Ideal

Compania Vellea Home caută un candidat potrivit pentru funcția de Dispecer Transport in Timisoara

Descrierea jobului

"Vellea Home" este o companie în domeniul producției și comerțului de mobilă.

Cu scopul dezvoltarii activității sale, compania caută un candidat potrivit pentru funcția de Dispecer Transport in Timisoara

Vă vom oferi:
- Program 8-17 de luni pana vineri.
- Poziția într-o companie mare prezenta in mai multe tari din lume;
- Lucrați într-o echipă tânără și ambițioasă;
- Relații corecte între angajator și angajat;
- Oportunități excelente de dezvoltare și promovare;
- Un mediu de lucru și atmosfera profesională;
- Atitudine corectă și individuală;
- Training specializat

Ceea ce ne dorim:
- Abilitati excelente de comunicare;
- Abilitatea de a lucra în echipă;
- Atitudine atentă și amabilă față de fiecare client;
- Cunoștințe informatice foarte bune/ pachetul office;
- Dorința și aspirația de a obține rezultate ridicate;
- Capacitatea de a lucra cu documentele companiei.

Experiența într-o astfel de poziție este considerată un avantaj.

Dacă doriți să faceti parte din echipa unei companii în dezvoltare dinamică și poziția pe care o oferim vă interesează, vă rugăm să trimiteți CV-ul.
Doar candidații aprobați si potriviti pentru acest post, vor fi invitați la un interviu

Descrierea companiei

Compania este fondata in anul 1989.

Lider pe piata din Bulgaria de peste 30 de ani.

Producator si exportator de mobila.

Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 15 Apr. 2024 Expiră 17 Apr. 2024