Gratis

Dispecer Livrare Leroy Merlin Ploiesti

MARIAN - MIHAELA SPEDITION S.R.L.

Candidatul Ideal

Persoana energica, implicata
Responsabila si organizata
experienta pe un post asemanator constituie un avantaj,

Descrierea jobului

Angajam Dispecer Livrare Marfa pentru magazinul Leroy Merlin - Ploiesti.
Cerinte:
cunostinte pc cunostinte excel
realizarea traseelor pentru soferi,
tine ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀legatura cu soferii in timp real,
tine legatura cu reprezentatii magazinului,

Oferim:
Salariul 3200 ron/ luna/ bonuri de masa incluse
telefon de munca, laptop de munca
Program 15 zile pe luna.
programul de lucru este de 2 zile la munca, 2 zile libere de luni pana duminica
program 08:00-18:00
Pentru mai multe detalii ma puteti contacta la nr de telefon: Cristi 0766 283 886

Suntem o companie de transport ce activam atat in Bucuresti, Iflov cat si in Ploiesti. Suntem o echipa tanara, te asteptam si pe tine sa vii alaturi de noi.
Publicat 5 Iun. 2024 Reactualizat 3 Iul. 2024 Expiră 5 Iul. 2024