Companie nou─â? Prime╚Öti un ┬á Anun╚Ť Business cu actualizare s─âpt─âm├ónal─â Gratuit (ÔéČ229)
Gratis

Dispecer Intern (Our Internal Dispatcher Star­čśŐ)

ENGLMAYER ROMANIA SRL
1 pozi╚Ťie
Anun╚Ť verificat

Textul acestui anun╚Ť a fost verificat de echipa eJobs pentru a elimina posibile gre╚Öeli sau con╚Ťinut discriminatoriu.

Candidatul Ideal

Decopera-ti talentul in logistica: Poti fi vedeta noastra ca dispecer intern! Alatura-te echipei noastre si impreuna vom face diferenta!

Ce ne dorim de la tine:
O atitudine prietenoasa si pozitiva care se regaseste in toate interactiunile tale, si dorinta de a invata si creste alaturi de noi
Abilitati organizatorice puternice și capacitatea de a mentine si desfasura activitatea cat mai eficient
Excelente abilitati de comunicare, atat scrisa cat si verbala
Abilitati de rezolvare a situatiilor neprevazute ce pot aparea in orice moment
Experien╚Ťa anterioara ca dispecer sau logistica (un atu, dar nu un deal-breaker!)

Descrierea jobului

Ce vei face:
Esti gata sa fii ritmul inimii operatiunilor noastre? In calitate de dispecer intern, vei fi in centrul ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂actiunii, coordonand flota noastra de camioane si soferi pentru a asigura livrari rapide ╚Öi eficiente. De la planificarea rutelor pana la gestionarea programelor, abilitatile tale organizatorice si implicarea in rezolvarea fiecarei provocari vor straluci, si vei fi mintea din spatele livrarilor noastre la timp.

Responsabilitati cheie:
Planifici si coordonezi rutele pentru soferii nostri, asigurand eficienta transporturilor si promptitudinea livrarilor
Comunici cu soferii, oferind actualizari despre orice informatie sau modificare necesara
Colaborezi cu clientii pentru a rezolva orice problema de livrare sau cerinte speciale
Men╚Ťi rela╚Ťia cu partenerii existen╚Ťi ╚Öi oferi cele mai bune solu╚Ťii ├«n derularea comenzilor primite
Informezi clien╚Ťii cu privire la transportul alocat (timp tranzit, condi╚Ťii, estimare date livrare)
Redactezi ┼či eliberezi documentele de transport
Monitorizezi evolu╚Ťia transportului
Program de lucru: 04:00 ÔÇô 12:30/12:00 ÔÇô 20:30.

De ce sa ni te alaturi?
Contribuim la un mediu de lucru dinamic si de sustinere in care ideile tale sunt apreciate
Pachet salarial si beneficii competitive, inclusiv decontarea transportului la/de la locul de munc─â, asigurare de sanatate si concediu platit
Intelegem importanta echilibrului intre viata profesionala si viata privata. Te vei bucura de flexibilitate.
Pregateste-te pentru provocari interesante si oportunitati de a invata. Nu exista doua zile la fel in lumea logisticii!
Am men╚Ťionat echipa minunata la care te vei alatura? Suntem un intreg doar impreuna!
Fa parte dintr-o companie care pretuieste inovatia si excelenta in tot ceea ce facem.

Esti gata sa mergi cu noi? Trimite-ne CV-ul tau si asteptam cu nerabdare sa te cunoastem!

├Än calitate de cas─â de expedi┼úii furnizoare de servicii complete ENGLMAYER ROMANIA, punem la dispozi┼úie tot ceea ce este nevoie pentru a oferi clien┼úilor no┼čtri serviciul de transport ideal, ├«n func┼úie de necesit─â┼úile lor specifice. Cu filiale proprii ├«n toat─â Europa de Est ┼či cu o re┼úea puternic─â de parteneri interna┼úionali, garant─âm servicii de calitate maxim─â. ├Än centrul eforturilor noastre se afl─â permanent necesit─â┼úile logistice ale clien┼úilor no┼čtri.

Publicat 10 Mai 2024 Reactualizat 7 Iun. 2024 Expir─â 9 Iun. 2024

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.