Publicat 03 Sep 2019 | Expiră 04 Sep 2019

Dispecer Back-Office Orange

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Studii medii/superioare;
-Experienta in operare MS Office (Excel, Word);
-Cunostinte de operare PC si despre echipamente digitale de telecomunicatii;
-Abilitati de comunicare, interrelationare si lucru in echipa;
-Abilitati de organizare, planificare si prioritizare a activitatilor;
-Orientare spre rezolvarea situatiilor aparute;
-Persoana serioasa, onesta.

Descrierea jobului

Viitorul nostru coleg va asigura derularea in bune conditii a procesului de furnizare de servicii de comunicatii electronice, prin activitatile de dispecerizare, monitorizare, rezolvare a problemelor intampinate de agentii din teren.

-Monitorizeaza buna executie si in termenele specifice a lucrarilor efectuate de tehnicieni;
-Opereaza modificari in sistemele informatice cu privire la activarile de servicii.
-Introducerea corecta in sistem a datelor clientilor noi, precum si monitorizarea acestora;
-Gestioneaza bazele de date in conformitate cu termenii contractuali si procedurali;
-Ofera support colegilor din teren pentru buna executie si in termen activarii serviciilor;
-Elaborarea rapoartelor zilnice de vanzare, implicit transmiterea lor catre superiori;
-Procesarea documentelor și arhivarea acestora.

Beneficii:
-Un mediu de lucru placut, modern si dinamic;
-Posibilitatea de dezvoltare profesionala;
-Venituri motivante;
-Program fix si contract de munca pe perioada nedeterminata.

S.C. Cellular One S.R.L. a fost infiintata in anul 2002 si obiectul de activitate il constituie comertul si serviciile de telefonie mobila.

Am intrat pe piata online dupa o activitate in comertul si serviciile de telefonie mobila de peste cincisprezece ani, timp in care am dezvoltat o retea de peste treizeci de magazine în judetele: Botosani, Bacau, Braila, Constanta, Galati, Prahova, Suceava, Iasi, Ialomita, Tulcea, Vaslui, Vrancea si municipiul Bucuresti.

Inca de la inceput Cellular One am colaborat cu Orange Romania in calitate de parteneri. De-a lungul timpului compania s-a dezvoltat intr-un ritm alert si continua in aceasta directie, dovada fiind numarul mare de puncte de lucru in toata tara.

Cu o echipa de profesionisti dedicata, CellularOne a devenit rapid un reper de succes crescand ca notorietate si oferind consumatorilor servicii de calitate in domeniul IT&C, reprezentand la nivel national unul dintre principalii jucatori pe piata de telefonie mobila si accesorii.

De mai bine de un deceniu alaturi de dumneavoastra, suntem aici pentru a va oferi servicii de calitate, produse exceptionale si accesibile.

Expirat
Dispecer Back-Office Orange  -  Cellular One

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles