Publicat 21 Mai 2018 | Reactualizat 18 Iun 2018 | Expiră 21 Iun 2018

DIRECTOR ZONAL

14 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Director zonal

Vanzari

Profi rom

Descrierea jobului

Avand cea mai agresiva expansiune, in ultimii ani, compania PROFI ROM FOOD este recunoscuta drept unul dintre cele mai active lanturi de retail modern din Romania. In anul 2016, au fost deschise 134 magazine, iar planurile de dezvoltare pentru 2017 prevad extinderea retelei cu cel putin 200 de noi unitati. Cu peste 12000 de angajati la mijlocul lui 2017, PROFI este unul dintre angajatorii de top din Romania. Dinamica, flexibila si ambitioasa, echipa de profesionisti PROFI creste cu repeziciune si cauta noi membri orientati catre dezvoltare profesionala intr-un mediu competitiv. Detalii suplimentare despre companie puteti gasi pe site-ul www.profi.ro

Expirat
DIRECTOR ZONAL  -  PROFI ROM FOOD SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles