Gratis

Director Zonal Vanzari

Fusion Romania SRL

Candidatul Ideal

- Abilitati de comunicare si negociere
- Aptitudini tehnice
- Aptitudini de planificare si organizare
- Cunostinte de operare pe calculator: Excel, Word
- Studii superioare
- Minim un an experienta in vanzari
- Carnet de conducere categoria B

Descrierea jobului

- Manager zonal vanzari, nu implica coordonarea unei echipe
- Zona alocata 1 : Dolj, Gorj, Mehedinti, Gorj cu domiciliul in Craiova sau Slatina
- Zona alocata 2 : Braila, Galati, Vaslui, Vrancea cu domiciliul in Braila, Galati
- Zona alocata 3 : Timis, Arad, Bihor, Caras-Severin cu domiciliul in Timisoara.

- Vizite saptamanale in judetele alocate cu urmatorul program: doua zile birou, trei zile deplasari in zona alocata
- Urmarirea lucrarilor de apa, gaz, canalizare
- Mentinerea relatiei cu clientii
- Monitorizarea nivelului de satisfactie si a nevoilor clientilor
- Intocmirea si negocierea ofertelor si a contractelor comerciale
- Cresterea volumului de vanzari, promovarea produselor
- Urmarirea livrarii si a incasarii contravalorii marfurilor
- Intocmirea rapoartelor de vanzari

Se ofera:
- Apartenenta la o firma dinamica
- Pachet salarial atractiv

FUSION Romania si-a inceput activitatea in 1992 si astazi este unul din liderii de piata din domeniul distributiei de materiale si echipamente pentru retele de apa, gaz si canalizare.
www.fusion.ro
Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024