Gratis

Director Vanzari

TRODAT DRAG CONSTRUCT S.R.L.

Candidatul Ideal

- experienta in vanzari - minim 3 ani;
- serios si onest;
- pozitiv, perseverent si orientat catre rezultate;
- abilitati excelente de comunicare;
- studii superioare sau medii;
- cunostinte Excel, Word;
- permis auto categoria B;

Descrierea jobului

Promovarea si vanzarea produselor din portofoliul firmei catre clienti;
Mentinerea relatiilor cu clientii, identificarea si atragerea potentialilor clienti;
Realizarea targetului ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂de vanzari.
Bonusuri din vanzari.
Tichete de masa.
Salariu atractiv si motivant.

Infiintata in anul 2005, cu obiect de activitate comertul cu materiale de constructii, societatea s-a dezvoltat continuu, intr-un ritm foarte rapid, ajungand astazi sa puna la dispozitia clientilor sai peste 21000 de articole din domeniile materiale de constructii si finisaje, cu un portofoliu vast de produse si servicii, cu operatiuni atat in plan intern, cat si extern.

Misiunea noastra este de a satisface nevoile clientilor sai, prin asigurarea unei game sortimentale variate si dinamice destinate domeniilor constructii, finisaje, amenajari interioare si gradina, in conformitate cu inovatiile tehnologice de pe piata mondiala de profil.

Obiective fundamentale.
In vederea concretizarii viziunii si misiunii firmei, sunt urmarite o serie de obiective considerate fundamentale:
· asigurarea disponibilitatii produselor si serviciilor in conformitate cu cerintele clientilor
· asigura servicii de inalta calitate in conformitate cu cerintele clientului, precum si de a creste satisfactia clientului
· adoptarea de solutii personalizate si optimizate pentru fiecare partener
· extinderea retelei de vanzari
Publicat 17 Mai 2024 Reactualizat 17 Mai 2024 Expiră 16 Iun. 2024