Gratis

Director Vanzari Zona- Timisoara, Cluj, Bucuresti, Brasov

PROINVEST GROUP SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

Studii superioare, preferabil in domeniul constructiilor;
Experienta in vanzari in domeniul constructiilor industriale constituie avantaj;
Bune abilitati de comunicare, relationare si negociere;
Dinamic, comunicativ, capabil de a lucra atat in echipa cat si individual;
Capacitate de analiza si sinteza în valorificarea fondului de informatii;
Disponibilitate la deplasari;
Permis de conducere cat. B

Descrierea jobului

Dezvoltarea portofoliului de clienti prin prospectarea in permanenta a pietii in scopul cresterii cotei de piata in zona alocata;
Identificarea oportunitatilor de vanzare prin activitate de teren, monitorizarea concurentei la nivel local;
Negocierea si urmarirea derularii contractelor cu clientii;
Acordarea de consultanta / asistenta tehnica clientilor,
Dezvoltarea de parteneriate cu firme de consultanta, birouri de proiectare/ arhitectura;

Proinvest Group este o companie multiprodus, cu multiple facilităţi de producţie specializate în prelucrarea oţelului, de la simple componente pentru construcţii până la scule și componente mecanice de precizie.

Cu peste 560 de angajaţi dedicaţi, Proinvest Group se specializează în prelucrarea oţelului începând cu anul 2000.

Programul de producţie și vânzări a Proinvest Group cuprinde mai multe grupe de produse, de la componente pentru construcţii până la componente mecanice de precizie pentru inginerie și industrie generală. (www.proinvestgroup.ro)
Pe site-ul companiei regasiti lista completa cu locurile de munca vacante.

Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 27 Mart. 2024 Expiră 26 Apr. 2024