Gratis

Director vanzari servicii de paza

OK GUARD SRL

Candidatul Ideal

Angajam director de vanzari
- Bune abilitati de comunicare, negociere si vanzare;
- Flexibilitate si disponibilitate pe teren;
- Experienta in vanzari de servicii de paza poate constitui un avantaj;
- Permis de conducere

Descrierea jobului

Promoveaza produsele si serviciile companiei (ofertare, negociere, promovare);
Identificare de noi oportunitati pentru atragere de clienti noi;
Elaboreaza, propune oferte si contracte la clientii din portofoliul atribuit;
Stabileste o interfata optima intre clienti si companie;
Atingerea obiectivelor de vanzari;
Executa rapoartele periodice solicitate de directorul general, pentru activitatea sa;

Beneficii oferite
Venit foarte motivant (venit fix si variabil) in functie de realizari, conform grilei de comisionare
Posibilitatea avansarii in ierarhia firmei

OK GUARD SRL - companie de paza si protectie cu o experienta de peste 28 ani in domeniu.
Publicat 5 Mart. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 4 Apr. 2024