Gratis

Director vanzari proiecte amenajare-mentenanta gradini

ECO GARDEN CONSTRUCT

Candidatul Ideal

Descrierea jobului

ECO GARDEN CONSTRUCT este în căutarea unei persoane proactive și responsabile, cu experiență în domeniul activității de prospectare, coordonare și vânzare proiecte de amenajare și mentenanță grădini și spații verzi rezidențiale și comerciale. Suntem în căutarea unui Director de vânzari talentat și dedicat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ai o pasiune pentru verde și ești orientat către detalii și rezultate te așteptăm în echipa noastră.

Activitatea se desfășoară la sediul din București, clădirea UNION BUILDING CENTER, str. Ioan Câmpineanu nr. 11 etaj 6. Zona de acoperire: București și Zona Metropolitană

Te așteptăm în echipa noastră dacă ai:

Studii universitare – avantaj tehnice, economice sau peisagistică – horticultură.
Experiență minim 3 ani în activitatea de vânzare pe teren - clienți persoane fizice și persoane juridice.
Experiență în domeniul vânzării materialelor de construcții, imobiliare, instalații reprezintă un avantaj.
Cunostințe operare PC și programe specifice : Word, Excel, Powerpoint, etc. – avantaj cunoștinte programe CRM.
Carnet conducere categoria B – obligatoriu.

Ce ne dorim de la tine:

Să fii cel mai bun director de vânzări! Și să fii mândru de asta!
Să îți dorești să obții rezultate.
Să te auto-dezvolți continuu
Să colaborezi îndeaproape cu toate departamentele companiei

Ce vei face:

Vei asigura prospectarea pieței de construcții : imobile noi sau vechi, complexe rezidențiale, spații de birouri, etc.
Vei asigura consultanță persoanelor fizice și persoanelor juridice.
Vei intocmi rapoarte specifice procesului de vânzare.
Prospectezi diferite zone și dezvolți numărul de clienți.
Faci vizite conform programului și rutelor la clienții din zona alocată.
Faci propuneri de amenajare grădini și spații verzi împreună cu Inginerul Peisagist.

Beneficiile tale:

Salarizare atractivă – salarizare fixă + procent din vânzări
Mașină de serviciu, telefon, laptop
Mediu de lucru plăcut
Sedințe de coaching – dezvoltare profesională
Oportunități de promovare profesională

ECO GARDEN CONSTRUCT este o companie dinamică, în plină dezvoltare, care activează în domeniul amenajărilor peisagistice și a mentenanței spațiilor verzi. Realizăm proiecte de succes la nivel local și regional care să contribuie direct la creșterea nivelului de regenerare urbană și la dezvoltarea durabilă a societăţii, în acord cu normele de protecție a mediului.

Sprijinim o cultură a încrederii și deschidem porțile flexibilității pentru fiecare membru al echipei.
Valorile la care aderăm șI care ne definesc acțiunile: colaborarea, responsabilitatea, proactivitatea și învățarea.
Dacă îți place perspectiva pe care o oferim, împărtășești valorile noastre și vrei să îți pui în evidență talentele, asteptăm cu interes CV-ul tău și promitem să te contactăm cât de curând posibil.

Publicat 28 Febr. 2024 Reactualizat 28 Febr. 2024 Expiră 29 Mart. 2024