Publicat 18 Iul 2019 | Expiră 18 Aug 2019

Director Vanzari - Braila

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare;
- Cunostinte de limba engleza nivel mediu/avansat;
- Experienta in FMCG minim 5 ani;
- Abilitati de comunicare, negociere si decizionale excelente;
- Permis de conducere categoria B;
- Cunostinte avansate: Microsoft Office, Microsoft Windows, etc.

Descrierea jobului

- Urmareste realizarea planului de vanzari;
- Stabileste obiective clare pentru orientarea si organizarea activitatii de vanzari in firma;
- Analizeaza saptamanal si ia decizii privind comenzile transmise de clienti pentru produse / servicii;
- Contacteaza noi clienti si le prezinta propuneri concrete de colaborare;
- Urmareste incasarea la termenele stabilite prin contracte a sumelor datorate de clienti;
- Coordoneaza, indruma si controleaza modul de organizare si desfasurare a activitatii Agentilor de Vanzari, astfel incat sa asigure utilizarea eficienta a timpului de lucru;
- Urmareste permanent activitatea concurentei.

Marathon Distribution Group activeaza pe piata distributiei de produse alimentare din 1991. Distribuim prin cele 16 puncte de lucru proprii si distribuitorii locali produse profesionale pentru patiserii, gelaterii, cofetarii si brutarii, masline si ulei de masline, pasta de tomate si derivate din rosii, compot, gem, sosuri si dressing-uri, conserve din legume si fructe, legume si fructe congelate, peste congelat. Suntem distribuitori ai marcii Olympia. Colaboram cu toate retelele IKA prezente in Romania. Pentru mai multe informatii despre Marathon Distribution Group, va rugam vizitati site-ul companiei - www.marathon.com.ro

Expirat
Director Vanzari - Braila  -  Marathon Distribution Group

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles