Director tehnic regional - Vanzari Solutii Complete de Depozitare.

BAIBIA KIND SRL

Candidatul Ideal

Ce Cautam:

✔️Experienta dovedita in vanzari.
✔️Absolvent de studii superioare, preferabil intr-un domeniu tehnic.
✔️Cunostinte avansate Microsoft office(Excel, Word, PowerPoint, Outlook).
✔️Abilitati comerciale si de comunicare.
✔️Organizare si planificare.
✔️Permis de conducere categoria B si disponibilitate pentru deplasari in tara.
✔️Cunoasterea limbii engleze nivel mediu.

Descrierea jobului

#JobAlert - BAIBIA KIND Caută Talente!

Suntem in cautarea unui profesionist dinamic pentru a deveni noul nostru Director tehnic regional - Vanzari Solutii Complete de Depozitare. contribuind la consolidarea portofoliului nostru de solutii complete de depozitare si aducand inovatie si performanta in echipa noastra!

De ce sa alegi BAIBIA KIND?
  • Vanzari + Tehnologie = Succes
  • Experienta de peste 25 de ani in furnizarea de solutii complete de utilare pentru depozite si spatii industriale.
  • Gama extinsa de produse si servicii specializate.

Ce Oferim:
  • Bonusuri in functie de rezultatele obtinute.
  • Autoturism, laptop si telefon de serviciu.
  • Mediu de lucru placut si dinamic, intr-o companie internationala in plina expansiune.
  • Dezvoltare profesionala prin programe de instruire si perfectionare la partenerii nostri din Germania.
Cum Aplici:

Viziteaza: www.baibia.ro pentru a-ti depune candidatura.
Trimite CV-ul tau evidentiind experienta ta in vanzari la: valentin.pantiru@baibia.ro.

#ApplyNow #ConnectWithUs
Multumim pentru interesul acordat! Te asteptam in echipa BAIBIA KIND! #ThankYou #AskUsAnything
Ai intrebari? Suntem aici sa te ajutam!
Publicat 1 Apr. 2024 Reactualizat 1 Mai 2024 Expiră 1 Mai 2024