Gratis

DIRECTOR SUCURSALA CLUJ NAPOCA

RoCredit IFN SA

Candidatul Ideal

- Studii superioare economice sau juridice;
- Buna cunoastere a mediului de afaceri local;
- Experienta anterioara in vanzari IMM in domeniul bancar;
- Abilitati excelente de comunicare si relationare, capacitate de influenta si negociere;
- Orientare spre rezultat si dezvoltarea afacerii;
- Disponibilitate pentru munca de teren.

Descrierea jobului

- Este responsabil de atingerea tuturor targetelor la nivelul sucursalei, intretine si dezvolta portofoliu de clienti PJ;
- Propune si ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄initiaza actiuni de atragere si pastrare a clientilor, atat prin promovarea imaginii societatii cat si prin vanzarea produselor si serviciilor oferite, propune solutii personalizate de finantare catre client, stabilind parteneriate bazate pe profesionalism;

Beneficii:
- Pachet salarial motivant, corelat cu performantele obtinute;
- Asigurare privata de sanatate;
- Alte beneficii acordate conform politicii societatii.

Cu o prezenta de 15 ani pe piata serviciilor financiare din Romania, RoCredit IFN SA este o instituție financiară nebancară, cu capital integral romanesc, ce oferă soluții de microcreditare destinate nevoilor de finanțare din mediul de afaceri din România.

RoCredit IFN SA isi propune sa devina un reper al excelenței în domeniul microfinanțării și să contribuie activ la dezvoltarea sustenabilă a mediului de afaceri antreprenorial din România.

Publicat 17 Mai 2024 Reactualizat 7 Iun. 2024 Expiră 16 Iun. 2024