Gratis

Director Operational

DEJA VU INTERNATIONAL

Candidatul Ideal

Ce ne dorim de la tine:
Experienta in coordonare echipa/proiecte de minimum 3 ani.
Experienta de lucru in zona facility management, reprezinta un avantaj.
Capacitatea de a lucra cu oamenii.
Sa fii o persoana autonoma, organizata si perseverenta, care da dovada de initiativa si care se adapteaza cu usurinta la diferite tipologii de oameni.
Sa ai capacitatea de a lucra sub presiune.

Descrierea jobului

Rolul tau in echipa noastra:

Planifici si coordonezi activitatea operationala a departamentului.
Identifici nevoile de instruire ale angajatilor din aria de coordonare
Centralizezi, analizezi si raportezi rezultatele catre Directorul Adjunct
Intocmesti si centralizezi comenzile de materiale catre furnizori si planifici livrarea materialelor catre punctele de lucru
Intocmesti diferite rapoarte solicitate de catre Directorul Adjunct sau Directorul General
Sustii sedintele saptamanale impreuna cu managerii zonali in vederea eficientizarii departamentului operational
Planifici si sustii intalnirile cu clientii si departamentul operational
Pastrezi relatia dintre client si companie
Identifici potentiali furnizori pentru materiale si servicii.
In vederea preluarii proiectelor noi, vei fi in stransa legatura cu departamentul de Vanzari.

Grupul de firme Déjà Vu este activ la nivel naţional din anul 2014 și este specializat în servicii complete de facility management

Viziunea noastră este aceea de a ne situa în topul furnizorilor naţionali de servicii profesionale de curăţenie. Misiunea noastră o reprezintă transpunerea în practică a valorilor companiei: integritate, eficiență, profesionalism și discreție.

Publicat 28 Febr. 2024 Reactualizat 27 Mart. 2024 Expiră 29 Mart. 2024