Publicat 05 Feb 2021 | Reactualizat 27 Feb 2021 | Expiră 07 Mar 2021

Director National Vanzari Divizia Distributie

1 post

Candidatul ideal

Ești candidatul ideal dacă ai urmatoarele competente si abilitati:

- Competente si abilitati in tehnici de vanzare (vanzare consultativa), management si marketing.
- Competente si abilitati tehnice pe produs;
- Competente de lucru in Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Outlook;
- Limbi straine: Engleza obligatoriu;
- Abilitati de munca in echipa;
- Aptitudini de comunicare;
- Capacitate de structurare a muncii;
- Pro-activitate;
- Orientare pe obiectiv;
- Capacitatea de a lucra sub presiune;
- Atentie la detalii;
- Responsabilitate si integritate.

Descrierea jobului

Într-o zi de lucru obișnuită vei avea ca atribuții:

- Realizarea si propunerea spre aprobare a strategiei de vanzari pe divizia distributie a companiei (inclusiv politicile comerciale);
- Diversificarea si consolidarea gamei de produse, adaptata la tipologia clientilor si concurenta;
- Optimizarea proceselor de lucru si stabilirea procedurilor aferente, pentru fiecare membru al echipei;
- Implementarea proceselor de lucru, coordonarea, indrumarea si controlul echipelor la nivel national;
- Urmarirea realizarii planului de vanzari (individual si colectiv);
- Participarea activa la marirea si / sau modificarea portofoliului de clienti;
- Participarea la recrutarea, antrenarea si dezvoltarea echipei de vanzari, in colaborare cu departamentul HR;

Pachet salarial:
- contract de muncă pe durată nedeterminată;
- zile libere plătite pentru evenimente speciale;
- programe și cursuri de dezvoltare personală și profesională;
- program de lucru: L-V 08:00-17:00 (8 h + 1 h pauza de masa).

Descrierea companiei

La TRITON te așteaptă:
- o echipa energică, orientată către rezultat;
- noi provocări în fiecare zi, ținând în felul acesta monotonia la distanță;
- un mediu de lucru plăcut;
- transparență și autenticitate.

Oferim:
- libertate de decizie – ne încurajăm colegii să vină cu propuneri;
- timp – avem pauze pentru prânz dar și pentru recreere;
- răbdare – organizam training-uri, oferim feedback, ascultăm;
- mentorat – colegii cu experiență sunt dispuși oricând să împărtășească din cunoștințele acumulate.

Te invităm alături de noi!

Director National Vanzari Divizia Distributie  -  TRITON S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles