Gratis

Director Marketing&PR

Adams Vision SRL

Candidatul Ideal

  • Studii superioare;
  • Experienta pe un post similar;
  • Experienta in Marketing si PR/ Comunicare;
  • Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat;
  • Experienta in gestionarea campaniilor si bugetelor de marketing online si offline;
  • Capacitatea de a lucra simultan in cadrul mai multor proiecte;
  • Capacitatea si experienta de a coordona oamenii din subordine;
  • Cunostintele de grafica in Adobe CC (Photoshop; Ilustrator; InDesign) reprezinta un avantaj;
  • Experienta avansata in MS-Office (World, Excel, Power Point);

Descrierea jobului

  • Planificarea activităţii de marketing
  • Organizarea unui departament de marketing compus din angajati si colaboratori
  • Coordonarea dezvoltarii de produse noi
  • Coordonarea implementării strategiilor şi campaniilor de marketing
  • Promovarea imaginii organizaţiei
  • Colaboreaza cu departamentele interne pentru a asigura realizarea unor campanii de marketing de succes
  • Monitorizeaza si masoara rezultatele obtinute

Adams Vision SRL - Este o fima in dezvoltare avand ca obiect de activitate importul si distributia de suplimente alimentare atat prin distribuitori nationali cat si prin retailul modern prin unitati proprii.

Comercializăm suplimente alimentare pe teritoriul ţării, începând din 2006, dezvoltând noi priorităţi de afaceri persoanelor care doresc o colaborare. De atunci lărgim continuu gama de produse astfel încât dumneavostră să beneficiaţi de suplimentele alimentare de calitate superioară.

Publicat 12 Mart. 2024 Reactualizat 9 Apr. 2024 Expiră 11 Apr. 2024