Gratis

Director Magazin

SC MILLENIUM PRO DESIGN SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Competente comportamentale dorite:
- abilitati de comunicare interpersonala, comunicare business;
- orientare catre rezultate;
- atitudine orientata catre client; capacitate de a oferi solutii optime clientilor;
- spirit de echipa;
- gandire si actiune anticipativa;
- capacitatea de a avea reactii positive in orice situatie;
- atentie la detalii;

Descrierea jobului

Responsabilitati generale:
- Maximizeaza profitul adus de magazin si consolideaza imaginea pe piata a companiei, printr-o conducere profesionista a activitatii si prin gestionarea corecta a marfurilor si a personalului, realizand indicatorii planificati in buget.
- Coordoneaza activitatatea de vanzare a produselor, respectand standardele inalte atat ale companiei, cat si ale Brand-urilor pe care le reprezinta;
- Coordoneaza echipa din subordine si participa activ la dezvoltatea personalului;
- Participa activ si coordoneaza activitatea de gestiune, inventariere, managementul stocului din magazinul pe care il conduce;

Cerinte:
- absolvent studii superioare
- cunoste de limba engleza, la nivel conversational
- cunostinte medii utilizare PC

Millenium Pro Design - lider in Romania in domeniul Travel Retail. Misiunea noastra este de a oferi clientilor nostri produse si servicii de cea mai buna calitate si un mediu orientat catre client. Brand-ul nostru: Best Value.
Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 9 Apr. 2024 Expiră 20 Apr. 2024