Gratis

Director Magazin

SC PESTOS SRL

Candidatul Ideal

  • Experienta profesionala in Retail Fashion;
  • Minim 1 an experienta ca Sef dе magazin intr-un magazin dе incaltaminte constituie un avantaj;
  • Capacitate dе organizare si coordonare la locul dе munca;
  • Fire competitiva, dar si un bun team leader;
  • Cunostinte medii dе limba engleza;
  • Cunostinte aplicatii Microsoft Office (Word, Excel).

Descrierea jobului

  • Evаluarеа obiеctivеlor de vanzari KPI;
  • Realizаrеa obiеctivelor dе targеt ale mаgazinului si plаnul dе visuаl mеrchаndising in conformitаtе cu instuctiunilе sediului;
  • Asigurаrea ca toate procedurile back-office sunt aliniate standardelor (planificarea angajatilor, cash office, reduceri, receptii, retururi, prevenirea pierderilor);
  • Analizeaza trandurile si competitorii, revizuieste si reactioneaza in functie de indicatorii de performanta;
  • Recrutare de personal;
  • Inventariere periodica.

Beneficii
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Program flexibil de lucru;
  • Pachet salarial atractiv format din: Salariu fix si Comision din vanzari;
  • Bonus de vechime;
  • Bonusuri sezoniere si de performanta;
  • Reducere de angajat pentru produsele Il Passo;
  • Training de vanzari;
  • Training pe produs;
  • Uniforma sezoniera;
  • Oportunitati de dezvoltare in cadrul companiei.

IL PASSO este unul dintre cei mai mari retaileri de incaltaminte si accesorii din piele. Cu o vechime de 18 ani pe piata din Romania, IL PASSO este numele dat rafinamentului si celor mai noi tendinte, al femeii moderne, puternice si determinate, dar sensibila, sofisticata, misterioasa. Este numele barbatului increzator, activ, direct, actual, care stie ce vrea si nu face compromisuri. Este o marca a stilului si stralucirii, creand o legatura intima, pretioasa cu cel care poarta produsul IL PASSO.

Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 15 Apr. 2024 Expiră 17 Apr. 2024