Publicat 05 Iun 2018 | Expiră 06 Iul 2018

Director magazin vanzare mobila Suceava

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare
Experienta intr-o pozitie similara, coordonarea unei echipe de vanzari
Cunostinte despre tehnici de vanzare, negociere, managementul echipei
Bune abilitati de comunicare cu clientii si coordonare a echipei de vanzare
Capacitatea de a motiva echipa in depasirea obiectivelor de vanzare
Fara cazier
Confidentialitate, persoana responsabila, capabila sa isi desfasoare activitatea in mod independent, fire deschisa si indrazneata, comunicare buna
Cunostinte medii PC(excel, word, e-mail)

Descrierea jobului

Dezvolta, coordoneaza si motiveaza echipa din subordine in vederea atingerii obiectivelor de vanzare
Amenajeaza magazinul, promoveaza si comercializeaza produse, alaturi de echipa pe care o coordoneaza
Este responsabil de administrarea eficienta a magazinului, a stocului de marfa din depozit si magazin
Gaseste solutii si propune modalitati de promovare a magazinului
Relatia cu furnizorii de marfa ai magazinului, însemnând palsarea comenzilor, urmarirea livrarilor de la furnizori si catre clientii magazinului
Situatiile zilnice ale intrarilor de marfa, a vanzarilor si stocurilor

Sigma Confort Grup este o companie infiintata in 2008, avand ca si principal obiect de activitate comertul cu mobila, prin cele 14 magazine proprii, situate in diferite orase din Romania.

Expirat
Director magazin vanzare mobila Suceava  -  SIGMA CONFORT GRUP