Gratis

Director magazin - Smyk all for kids - Pitesti

Smyk All for kids SRL

Candidatul Ideal

Asteptarile noastre:
  • Sa ai abilitatea de a stabili obiective, delega sarcini si de a iti motiva colegii in realizarea obiectivelor
  • Sa ai bune abilitati de comunicare si organizare
  • Sa fii o persoana cu initiativa, capabila sa ia decizii si sa isi asume raspunderea
  • Sa fii flexibil si deschis la nou

Descrierea jobului

Hai in echipa nostra si vei avea parte de:
  • Salariu motivant;
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Tichete de masa;
  • Bonus la atingere target;
  • Spor de weekend;
  • ​Discount pentru toate produsele noastre;
  • Bonus pentru recomandarea unui nou coleg.
  • ​Zile de concediu suplimentare in functie de vechimea in companie;
  • ​Training-uri de specialitate, dezvoltare in cadrul companiei;

Ce vei face?
  • Vei maximiza oportunitatile de vanzari si rentabilitatea magazinului tau, prin atingerea si depasirea obiectivelor de vanzari si KPI.
  • Vei fi responsabil si vei coordona stocul, prezentarea, expunerea, aranjarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele companiei.
  • Ii vei coordona si motiva pe membrii echipei tale, vei fi implicat in procesul de formare, instruire si evaluare al acestora, si vei crea o atmosfera propice performantei.

Cu o experinta de peste 40 de ani, SMYK All for kids este unul dintre cei mai mari retail-eri europeni specializati in comercializarea de jucarii, articole de puericultura, accesorii, imbracaminte, incaltaminte si accesorii pentru copii de la nastere pana la varsta de 14 ani. Si toate acestea pot fi gasite „sub un singur acoperis”.

SMYK All for kids ofera un portofoliu cu propriile sale branduri de haine - Cool Club, si de jucarii - SMIKI – precum si multe marci globale cum ar fi LEGO, Hasbro, Mattel.
Cu siguranta vei gasi pentru copilului tau tot ceea ce isi doreste sau are nevoie!

Magazinele SMYK All for kids se gasesc în 4 tari sub acest brand, si sub brandul Spiele Max în Germania.

Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 27 Apr. 2024 Expiră 27 Apr. 2024