Gratis

Director magazin Sinaia

SC MARTES SPORT SRL

Candidatul Ideal

Te pasionează sportul?

Alătură-te celei mai bune echipe din toate timpurile!

Ești o persoană plină de entuziasm în căutarea unei experiențe valoroase?
Compania Martes Sport are peste 25 de ani de activitate, aproximativ 400 de magazine în Europa de Est-
Centrală și peste 3000 de angajați, un portofoliu extins de brand-uri și o rețea logistică extinsă.

Căutăm persoane care:

- au experiență ca director de magazin
- au inclinație pe parte de VM sau isi doresc sa se dezvolte
- organizarea este punctul lor forte
- le place lucrul in echipă
- sunt vorbitoare de limbă engleză la nivel conversațional si scris de bază
- pot lucra pe indicatori de vânzare
- pot gestiona activitatea echipei

Descrierea jobului

Sarcinile tale:

- gestionarea magazinului în conformitate cu standardele companiei
- recrutarea si formarea personalului din subordine
- focus pe visual merchandising si comercialitate
- planificarea si administrarea tuturor aspectelor functionale ale magazinului
- participarea activa la dezvoltarea si adaptarea sortimentelor de marfuri in functie de profilul clientului
- cercetare de piata si raportare
- concentrarea pe atingerea targetului de vânzări
- motivarea și dezvoltarea competențelor echipei
- crearea unei imagini pozitive a magazinului si a brandului

Oferim:

- Pachet salarial motivant
- Tichete de masa
- Bonusuri
- Acces la diverse programe de formare
- Mediu prietenos
- Program flexibil
- Posibilități de promovare în cadrul rețelei de magazine Martes Sport

Martes Sport Capital Group consist of companies involved in production, distribution, marketing and retail sale of sporting goods in Central and Eastern Europe, employing more than 3200 people.

The history of the Group dates back to 1993. 25 years of experience, stable financial potential, continuously developing human resources as well as an optimized logistics provide a foundation for a well-established position of the Group and make its member companies reliable partners who not only develop themselves but also allow for a dynamic development of their counterparties.

First store opened in 2005 in Czeladź. Steady development process ensured that right now you can visit over 300 stores across Poland,Czech Republic and Romania. There are new openings of Martes Sport and Martes Sport Premium stores every each month.

Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 15 Apr. 2024 Expiră 17 Apr. 2024