Publicat 15 Feb 2018 | Expiră 18 Mar 2018

Director magazin/ asistent manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cauti un mediu de lucru placut?

Vino sa faci parte din echipa noastra !

Colin's se potriveste stilului tau !

Cerinte :

• Experienta minima 1 an pe un post similar
• Care poseda abilitati de comunicare, initiativa si flexibiliatate
• Cu pasiune pentru fashion
• Abilitati de comunicare si relationare cu clientii
• Capacitatea de a coordona si delega echipa din subordine

Descrierea jobului

Activitati director magazin/ asistent manager :

• Coordoneaza echipa si activitatile zilnice in magazin
• Este responsabil de atingerea target-ului la nivel de magazin, individual si al echipei
• Implementeaza solutii pentru optimizarea activitatilor de vanzare in magazin, customer service, fidelizarea clientilor, cresterea targetului comercial
• Monitorizeaza in timp progresul atins fata de obiectivele propuse si redacteaza rapoarte lunare catre superiori
• Asigura respectarea normelor interne de functionare de catre personalul din subordine
• Participa la vanzarea propriu-zisa
• Managementul eficient al stocului de marfa

Oferim :
• Salariu de baza , tichete de masa
• Bonus din vanzari
• Discount 30% in toate magazinele Colin's
• Training intern

COLIN’S since 1983, international brand that keeps up with the speed of the world at its 670 stores in 32 countries where there are newer, more modern, more interesting and more special things every day, and shares the spirit of this big change with its customers.

Expirat
Director magazin/ asistent manager  -  EROGLU ROMANIA S.R.L., COLIN'S

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles