Publicat 11 Oct 2017 | Expiră 11 Nov 2017

Director General

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Bun coordonator de echipa
Responsabil si atent la detalii
Abilitati de comunicare foarte bune

Descrierea jobului

Urmareste piata si dezvolta permanent baza de clienti
Coordoneaza activitatea de zi cu zi din hotel
Organizeaza si motiveaza echipa din subordine
Administreaza relatiile cu furnizorii si clientii
Intocmeste si monitorizeaza bugetul anual de venituri si cheltuieli

Hotel nou, clasificat a 4 stele, cu o capacitate de 80 de camere, restaurant, bar si sala de evenimente.

Expirat
Director General  -  Hospitality Trading & Consulting

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles