Gratis

Director Economic

URBIS SERV SRL

Candidatul Ideal

  • Experienta demonstrata intr-o pozitie similara, minim X ani
  • Studii superioare in domeniul economic, contabilitate sau finante
  • Cunostinte solide in domeniul financiar-contabil si fiscal
  • Abilitati excelente de analiza si de luare a deciziilor
  • Capacitatea de a lucra sub presiune si de a gestiona multiple proiecte simultan
  • Abilitati de comunicare si de conducere echipe

Descrierea jobului

Ne dorim sa ne extindem echipa si sa imbunatatim performanta noastra financiara prin recrutarea unui Director Economic talentat si dedicat.

Responsabilitati:
  • Elaborarea si implementarea strategiilor financiare si a politicilor contabile ale companiei
  • Monitorizarea si evaluarea performantei financiare a companiei si furnizarea de rapoarte relevante
  • Supervizarea departamentului financiar si a activitatilor contabile
  • Gestionarea fluxului de numerar si a bugetului companiei
  • Colaborarea stransa cu alte departamente pentru optimizarea costurilor si maximizarea profitabilitatii
  • Asigurarea conformitatii cu reglementarile si cerintele fiscal

Beneficii:
  • Oportunitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si stimulativ
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala si avansare in cadrul companiei

Daca sunteti interesat(a) sa faceti parte din echipa noastra si sa contribuiti la succesul nostru continuu, va rugam sa trimiteti CV-ul.

Conditiile si documentele necesare pentru depunerea candidaturii, criteriile de evaluare, bibliografia, etapele de evaluare, procedura de selectare a candidatilor, precum si orice alte informatii necesare sunt disponibile pe site ul www.urbis-serv.ro sau la sediul societatii.
Relatii suplimentore pot fi obtinute de la seietariatul societatii si la telefon 0238/715151.
Asteptam cu interes sa va alaturati echipei noastre!

Misiunea si obiectivele Societatii Comerciale „Urbis-Serv” S.R.L. Buzau, societate de interes public local cu asociat unic Consiliul Local al Municipiului Buzau sunt cele stipulate de catre autoritatea tutelara prin HCL Buzau nr. 56/2020, respectiv Reabilitarea infrastructurii municipiului (drumurile, parcarile, spatiile verzi, siguranta circulatiei, ecarisajul, locurile de joaca, cimitirele, mobilier urban), respectand strategia de dezvoltare a municipiului si principiile unei economii circulare. Dezvoltarea pe orizontala a activitatilor de servicii operate de SC URBIS SERV SRL, astfel incat compania sa-si asigure o baza proprie de material dendrologic, flori si plante perene si sa reintroduca in circuitul economic materialele rezultate in urma lucrarilor executate.
Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 1 Mai 2024 Expiră 8 Mai 2024