Publicat 24 Apr 2020 | Expiră 02 Mai 2020

Director Economic-sector Agricol

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Responsabilități:

• Asigură coordonarea departamentului financiar-contabil
• Asigură suportul decizional pentru managementul companiei
• Identifică oportunitățiile financiare și de investiții

Cerințe:

  • Excelente cunostinte de specialitate și abilitate de interpretare și aplicare a acestora: legislația financiar-contabilă, gestiunea firmei, fiscalitate.
  • Minimum 4 ani experienta precedentă în activitate de contabilitate (acumulată fie ca angajat pe funcție de contabil senior într-o companie comercială sau ca prestator servicii financiar-contabile prin intermediul unei companii specializate în furnizarea de astfel de servicii), inclusiv întocmire balanțe, bilanț, cont profit și pierderi, declarații fiscale, TVA și recuperare TVA;
  • Studii superioare profil economic;
  • Expert contabil
  • Limba engleză – nivel mediu (constituie un avantaj);
  • Utilizator avansat MS Office (calcul tabelar la nivel avansat) precum și experiență
  • utilizator aplicații Attosoft.

Beneficii:

• Pachet salarial motivant;
• Bonusuri de performanță

Agribusinessjob, agentie de recrutare de personal specializata in sectorul agricol.

Activa inca din 2010, Agribusinessjob acopera toate sectoarele agriculturii recrutand tineri absolventi, specialisti, seniori atat in functii tehnice cat si comerciale pentru companii nationale si multinationale.

Aria geografica: Romania si Europa de Est.

Website: www.agribusinessjob.com

Va asteptam cu informatii si oportunitati de cariera pe pagina de Facebook la adresa https://www.facebook.com/Agribusinessjob.com

Mult succes! Echipa Agribusinessjob

Expirat
Director Economic-sector Agricol  -  Agribusinessjob srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles