Gratis

Director economic/manager/administrator

SC STEINBERG PROPERTY INVEST SRL

Candidatul Ideal

Bune calitati de comunicare
Integritate, capacitate de analiza si optimizare
Determinat in abordare
Sa fi participat la implementarea de proiecte diverse respectiv gestiunea optima a resurselor necesare realizarii acestora

Descrierea jobului

Sa negocieze contracte cu diversi executanti, furnizori, colaboratori, clienti si sa urmareasca buna desfasurare a acestora
Sa intocmeasca situatii economico-financiare, bugete, planificari, etc.
Optimizarea profitabilitatii respectiv analizarea saptamanala a factorilor de influentia a costurilor pe categorii si etape: executie, preturi furnizori de bunuri si servicii, vanzari, etc.
Cercetarea/analiza pietei si a consumatorilor pentru corecta pozitionare si configurare a produsului imobiliar si proiectului in ansamblul lui
Activitatea de gestionare a implementarii proiectului. Ex: studierea prevederilor din Autorizatia de Construire, DTAC , PT, PUZ, PUD.
Supervizarea si coordonarea graficului de executie a lucrarilor de constructie
Sa gestioneze, coordoneze si sa supervizeze activitatea de vanzari si marketing
Coordonare personal, gestionare si comunicare cu echipa pentru dezvoltare continua

Societate cu activitate in dezvoltari imobiliare rezidentiale, constructii case si blocuri.

Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 12 Apr. 2024