Gratis

Director Economic | Contabil Sef

UPET S.A. Târgoviște

Candidatul Ideal

Cerințe:
  • Studii în economie sau finanțe
  • Experiență de peste 3 ani într-o poziție similară, preferabil într-o firmă de producție
  • Cunoștințe solide în management financiar, contabilitate, fiscalitate
  • Deținerea de calificări și certificări profesionale în finanțe și contabilitate reprezintă un avantaj
  • Capacitate de a gestiona rapid un volum mare de informații, operare la nivel avansat Office (Excel)
  • Capacitate avansată de organizare, comunicare și formulare a ideilor
  • Disponibilitatea de a învăța și a participa la programe de studii profesionale

Descrierea jobului

Atribuții și responsabilități:
  • Efectuarea analizelor financiare complexe (costuri detaliate producție, indicatori financiari, urmărire CF, P&L, BS, etc.
  • Verificarea și furnizarea informațiilor primare contabile către contabilitatea externalizată
  • Ținerea contabilității companiei (pentru persoanele care au calificările profesionale necesare care permit renunțarea la contabilitatea externă)
  • Emitere și verificare de facturi, efectuare plăți, urmărire încasări
  • Menținerea relațiilor cu autoritățile fiscale, bănci, auditorii și consultanții externi
Beneficii:
  • Salariul este de 5 000-10 000 lei net în funcție de experiență, calificare profesională, certificări
  • Tichete de masă, tichete cadou

UPET Targoviste este producător de echipamente de foraj pentru industria de petrol și gaze cu o istorie de peste 150 de ani. Produsele UPET sunt cunoscute în toate zonele pertroliere ale lumii și se bucură de o reputație excepțională.
Mai lulte inforamații se pot obține pe situl societății upet.com

Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 18 Apr. 2024 Expiră 20 Apr. 2024