Gratis

Director de Vanzari (Filiala)

Romstal

Candidatul Ideal

La Romstal ne dezvoltam impreuna, atat in Romania cat si in Europa!
Colegii nostri, manageri din departamentul comercial au devenit cei mai buni leaderi ai echipelor de specialisti in domeniul instalatiilor si te asteapta alaturi de ei!

Acest post ti se potriveste daca ai:
  • Aptitudini de coordonare si motivare a echipei de vanzari, organizare si gestionare a activitatii unei filiale
  • Atitudine de tip proactiv, orientare spre rezultate si spre finalitatea actiunilor
  • Valori personale solide de onestitate, integritate si grija fata de mediu
  • Dorinta de a lucra intr-un mediu de business dinamic in care invatarea si adaptarea la schimbare sunt constante
  • Capacitate de a lucra organizat, cu atentie la standarde
  • Capacitatea de a lucra cu tool-uri de planificare, organizare si raportare
  • Interes pentru domeniul instalatiilor pentru contructii
  • Experienta manageriala de minim 2 ani

Descrierea jobului

Rolul Jobului: Coordonarea in mod eficient a echipei si operațiunilor din magazin, depozit si din teren.
Vei fi responsabil pentru funcționarea de zi cu zi a filialei: coordonezi echipa de vanzari astfel incat toți clientii sa primeasca consultanta si servicii la standardele companiei, o experienta pozitiva in magazin si in relationarea din teren. Conduci performanta de business a filialei pe baza unor indicatori de performanta, asigurandu-te de atingerea unor obiective lunare/trimestriale/anuale de vanzari. Vei menține standardele de functionare a filialei, nivelurile corespunzatoare de stocuri si executarea tuturor proceselor necesare vanzarii. Te vei ocupa de motivarea si dezvoltarea potentialului profesional al echipei precum si de evaluarea echipei in acord cu valorile companiei.

La Romstal te-ar putea interesa in plus urmatoarele beneficii:
  • Masina de serviciu, laptop, telefon
  • Bonusurile pentru performanta
  • Beneficiile extrasalariale: tichete de masa, prime si cadouri de sarbatori, evenimente si cadouri pentru copii, evenimente pentru angajati etc
  • Vei participa la multe traininguri de management, tehnice si de vanzari.
  • Lucrezi intr-o companie multinationala, cu standarde de lucru profesioniste
  • Ai posibilitati de dezvoltare a carierei

Te asteptam la noi in echipa. Trimite CV-ul cat mai repede !
Ne poti gasi si aici:

Romstal s-a dezvoltat in 27 ani ca o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-electrice, sanitare, ceramice si servicii la standarde inalte de calitate.
Cu extindere in 6 tari din Europa, Romstal este compania care creste standardul de viata al clientilor sai prin produsele si serviciile pe care le ofera. Mai multe despre noi afli pe: www.romstalgroup.com
Suntem orientati spre rezultate si punem pret pe dezvoltare profesionala a oamenilor din companie. Daca impartasesti si apreciezi aceleasi valori, vino alaturi de noi!
Publicat 15 Mart. 2024 Reactualizat 14 Apr. 2024 Expiră 14 Apr. 2024