de ani Fără Frică...

Publicat 01 Mai 2019 | Reactualizat 29 Mai 2019 | Expiră 01 Iun 2019

Director de Dezvoltare / Marketing Magazin Online

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experiență anterioară în domeniul vânzărilor Online constituie un avantaj
Minim 3 ani experiență în coordonarea unui departament de vânzări
Experiență anterioară în utilizarea indicatorilor economici de monitorizare a unei companii;
Studii superioare finalizate în domeniul tehnic sau Management;
Bun organizator, cu orientare către rezultate și către client.

Descrierea jobului

Propune strategia si politicile de realizare a obiectivelor firmei.
Contribuirea la definirea strategiei și liniilor de dezvoltare a companiei (zone, tipuri de produse, etc.).
Urmărirea profitabilității fiecărui proiect implementat.
Reprezentarea companiei în relație cu clienții, negocierea și încheierea contractelor.
Coordonarea activității și dezvoltarea departamentului de vânzări și servicii suport.
Conducerea, coordonarea și verificarea activităților de vânzare.
Stabilirea, urmărirea și implicarea în realizarea obiectivelor stabilite.
Evaluarea, motivarea și coordonarea echipei.
Raspunde de utilizarea optima a resurselor materiale, financiare, patrimoniale si umane alocate pentru atingerea obiectivelor firmei.
Raspunde de organizarea generala a activitatilor.
Raspunde de mentinerea si imbunatatirea sistemului de management al calitatii.
Raspunde de pastrarea confidentialitatii informatiilor la care are acces.

Pentru mai multe informatii 0742536010

Descopera magazinul online de produse naturiste www.BioSano.ro! Suntem o companie care a fost fondata din pasiune pentru un stil de viata sanatos. Tinem foarte mult la sanatate si stim ca si pentru tine acest lucru este important. De aceea iti oferim produse naturale, sanatoase, care iti vor imbunatati starea de sanatate si iti vor prelungi viata.

Expirat
Director de Dezvoltare / Marketing Magazin Online  -  ROPARTNER SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles