Gratis

Director calitate

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

Companie multinationala angajeaza pentru Bucuresti Director calitate:

studii superioare;
experienta minim 3 ani in domeniul betoanelor sau materialelor de constructii;
disponibilitate program prelungit;
cunostinte calculator ( excel, power point, word);
cunostinte medii de limba engleza ( germana);
carnet conducere categoria B.

Descrierea jobului

intocmire retete beton
coordonarea laboratoarelor
Publicat 14 Mart. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 13 Apr. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.