Gratis

Director adjunct societate comerciala

BERATUNG ADMINSERV SRL

Candidatul Ideal

- Comunicatii bune si abilitati sociale
- Abilitatea de conducere la nivel micro si macro
- Abilitati de organizare; capacitate de delegare
- Vorbitor fluent de limbi slavone si engleza

Descrierea jobului

- Analizarea informatiilor interne si externe cu impact asupra evolutiei firmei
- Luarea deciziilor si rezolvarea problemelor ce apar in ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄activitatea zilnica
- Programarea muncii si activitatilor
- Coordonarea muncii sau activitatilor altor persoane
- Recrutarea de personal potrivit; aceasta poate include: Cercetarea portalurilor cu locuri de
muncă pe internet, plasarea anunțurilor și precalificarea potențialelor candidaturi.
- Recomandări de îmbunătățiri pentru procesele de lucru.
- Asigurarea calitatii serviciilor prestate catre client
- Normarea muncii si urmarirea rezultatelor

BERATUNG ADMINSERV SRL este parte componenta a unui grup multinational de firme specializate pe consultanta si management, cu puncte de lucru in Romania, Germania si China. Oferim suport meseriasilor cu spirit intreprinzator, dornici de a lucra in strainatate. Totodata, oferim solutii avantajoase din punct de vedere financiar, concepute special pentru a fluidiza procesul de lucru. Portofoliul de lucrari si experienta acumulata de-a lungul anilor va vor facilita un serviciu bine gandit si adaptat necesitatilor dumneavoastra!

Publicat 8 Mai 2024 Reactualizat 8 Mai 2024 Expiră 7 Iun. 2024