Director Adjunct - Hervis Park Lake

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

CANDIDATUL IDEAL:
Hervis angajeaza candidati entuziasti, motivati si orientati spre rezultate pentru pozitia Sef Departament/Director Adjunct. Experienta relevanta pe un post similar obligatorie.

1. Cunostinte solide despre produse dе specialitate, tehnici dе vanzare, negociere si managementul echipei;
2. Foarte bune abilitati dе comunicare si leadership;
3. Capaciatatea dе a motiva echipa in depasirea targetelor;
4. Focus catre performanta si imbunatatire rezultate.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Daca iti doresti sa inveti de la cei mai buni, sa lucrezi intr-un mediu dinamic alaturi de o companie internationala de retail, vino in echipa Hervis Sports!

Hervis Sports este unul dintre cei mai mari comercianti de articole si echipamente sportive din Europa, de origine austriaca si cu peste 170 de filiale in Austria, Cehia, Slovenia, Croatia si Ungaria
Publicat 5 mai 2022 Expiră 4 iun. 2022